Buz-O - Uğur Çocuk - Uğur Soğutma A.Ş.

Buz-O

Buz-O ile maceraya hazır mısın? Soğuk havaları, kardan adamları ve gizem dolu mağaraları çok seven Buz-O, kutuplarda yaşıyor ve oyun oynamaya bayılıyor! Ona bu maceralarında eşlik et ve aman dikkatli ol: Buz-O`nun erimemesi gerekiyor!

Oyunlar

Buz-O

MACERAYA VAR MISIN?

    Buz-o ile maceraya atılmaya hazır mısınız? Kıyasıya mücadele ile rakiplerinizi geçin, Buz-o ile en yüksek puanı kazanın.

    Macera Mağarası oyununda Buz-o yu güvenli yoldan mağaradan çıkartın. Yalnız kutu tuzaklarına dikkat edin ve en yüksek puanı toplamak için bütün ödülleri yol boyunca toplamayı ihmal etmeyin.

    Araba kullanmak her ne kadar büyüklere özel olsada, kurallara uymayı bilmek herkes için önemli. Sen ne kadar kurallara uyuyorsun? Acaba Buz-o için dikkatli bir şoför olabilecek misin?

    Buz-o hiç bir şeyi unutmaz! Hafızana ne kadar güveniyorsun? Hadi hemen hafızanı sınayalım, bakalım Uğur Ürünlerinden kaç tanesini doğru eşleştirebileceksin?

    Periyodik yarışma zamanlarını kaçırmamak için Uğur Soğutma Resmi Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın.

Macera Mağarası
Buz-o´nun yardımına ihtiyacı var. Onu dikkatli bir şekilde yönlendirerek hızlı bir şekilde bölümleri tamamlaman lazım. Ödülleri toplamayı sakın unutma!
Tic Tac Toe 2
Buz tic tac toe oyununda en iyinin kendisi olduğunu düşünüyor. Onunla yarışmaya ve kendini göstermeye ne dersin? Haydi, Buz-o ya kendini göster.
2048 Rekoru
Popüler oyun 2048 için kendini hazır hissediyor musun? Çünkü Uğur ürünlerini gerçekten tanıyorsan hemen oyuna başla, rekorunu kır.
Hafıza Kartları
Hafızana güveniyor musun? Teknolojiyi takip ediyor musun? O zaman hadi biraz hafızanı zorlayalım. Ne kadar hızlı olursan, o kadar çok puan kazanırsın.
Dikkatli Sürücü
Araba kullanmak her ne kadar büyüklere özel olsada sen trafik kurallarını ne kadar biliyorsun? Bakalım ne kadar dikkatlisin?
Kelime Bulmaca
Buz-o ile gizli kelimeleri bulup, kardan adam yaparak ona yardım etmelisin. Bakalım ne kadar kelime bulabileceksin?