Derin ile Serin - Uğur Çocuk - Uğur Soğutma A.Ş.

Derin ile Serin

Derin ile Serin`nin birbirinden eğlenceli ve eğitici dünyasına hoşgeldiniz. Derin ve Serin gündelik yaşamdan eğitici birer ders çıkartırken sizde hem keyifle onları izlemeye hemde keyifle onların maceralarını okumaya hazır mısınız?

Eğlenerek Öğrenelim

Derin ile Serin

Derin ve Serin

    Merhaba ben Serin; Aydın´ın Nazilli ilçesinde doğdum. 8 Yaşındayım. İlkokula gidiyorum. Biz dört kişilik aileyiz. Benim annem ev hanımı. Babam ise özel bir şirkette çalışıyor. Benim Derin isminde birde kız kardeşim var. O benim ikizim. Ama pek birbirimize benzemeyiz. Benim saçlarım siyah, onun saçları sarıdır. Ayrıca sevdiğimiz şeyler de farklıdır. O yeşil rengi sever ben ise kırmızı rengi severim. Serin sebze yemeklerini daha çok sever, ben ise sebze de yerim ama et yemeklerini daha çok severim. Hayvanları çok severim. Akşamları birlikte vakit geçiririz. Ödevlerimizi birlikte yapar, birlikte oyun oynarız. Ancak Derin hep benim söylediğimin tersini söyler ve tartışırız. Sonunda barışır ve yine birlikte vakit geçiririz.

    Merhaba ben Derin; Aydın´ın Nazilli ilçesinde doğdum. Nazilli çok güzel bir ilçedir. Sokaklarda mandalina, portakal, limon ve turunç ağaçları vardır. Bahar geldiğinde bu ağaçların çiçekleri açar ve her taraf çok güzel kokar. Burada doğduğum için çok mutluyum. Serin benden 1 dakika önce doğmuş. Serin ile ikiziz. Serin´in de söylediği et yemeklerini yerim ama sebze yemeklerini daha çok severim. Yeşil rengi çok severim. Doğayı, ağaçları, çiçekleri çok severim. Serin ile vakit geçirmek gerçekten çok eğlenceli. O yanımda olduğu zaman çok mutlu oluyorum. Ara sıra küçük tartışmalarımız olsa da Serin´i çok seviyorum.

    Bizimle birlikte eğlenirken öğrenmeye hazır mısın? Bir sürü eğlenceli videolarımız ve bir seri kitabımız var.

Aşağıda ki butonlar ile video galerimize yada kütüphanemize gidebilirsin.

Video İzle Kitap Oku

Derin ile Serin İp Atlıyor

Uğur Soğutma nın sevilen karakterleri Derin ile Serin sizleri birlikte ip atlamaya davet ediyor ! Sanal Gerçeklik uygulaması ile Uğur Soğutma çocuk parkını indirip Derin ile Serin le birlikte ip atlamak için uygulamamızı indirebilirsiniz.

Uğur Soğutma Çocuk Parkını, aşağıda ki bağlantıdan indirip yazdırmanız, uygulamamızı indirip çalıştırdıktan sonra Sanal Gerçeklik teknolojisi sayesinde Derin ile Serin`e ip atlatmak için akıllı telefon veya tabletinizin kamerasını çocuk parkı çıktısına doğru tutmanız gerekiyor.

Appstore
Google Play Store

Derin ile Serin Sanal Gerçeklik