Uğurgiller - Uğur Çocuk - Uğur Soğutma A.Ş.

Uğurgiller

Uğurgiller ailesi birbirinden renkli ve eğlenceli maceralarıyla karşınızda. Çilekgil, Armutgil, Üzümgil ve Elmagil ile eğlenmeye hazır mısın? Eşini bul oyunu ile kartların eşlerini bulmalısın. Ben klasik bir oyuncuyum diyorsan hemen Tic Tac Toe oynamaya başlamalısın çünkü Uğurgillere karşı bu oyunda kazanma şansın yok! Gözlerim şahin kadar keskindir diyorsan hemen puzzle oynuna gel. Çünkü bu parçaları bir araya getirmek sandığın kadar kolay değil. Macerayı seviyorsan seni Topla Kazan oynamaya bekliyoruz. Çünkü bu oyunda beceriye ihtiyacın olacak. Bakalım ne kadar beceriklisin ?

Oyunlar

Uğurgiller

Eğlenceye Var Mısın?

      Merhaba, ben Elma. Benimle maceraya var mısın? Taze kalabilmek için buza ihtiyacım var. Bana yön gösterip, taze kalmama yardımcı olur musun? Yalnız ateş toplarına dikkat etmeyi unutma. Hayatım sana bağlı, haydi gel maceraya atılalım.

      Merhaba ben Armut, bu eğlenceli Tic Tac Toe oyununda seninle beraberiz. Yapay zekayı yenmek için beni karelere yatay, dikey veya çapraz olarak yerleştirmen gerekiyor. Seninle beraber oyun oynamak beni çok mutlu eder. Haydi bakalım yapay zekayı yenebilecek misin?

      Merhaba ben Çilek, Puzzle yapmayı sever misin? Çünkü seninle beraber puzzle yapabiliriz. Bütün parçaları yerleştirirken ben hep seninle beraber olacağım. Korkmana gerek yok. Yanlış yaparsan tekrar oynayabiliriz. Seni oyuna bekliyorum.

      Merhaba ben Üzüm, sana kartların diğer eşlerini bulmanda yardımcı olacağım. Bu oyun ile birlikte hafızanı da güçlendireceğiz. Beraber kartların diğer eşlerini bulmaya ne dersin? Haydi, gel oynayalım.

Bizlerle eğlenmeye hazır mısın? Hadi o zaman hemen başlayalım!

Eşini Bul
Bu oyun ile birlikte hafızanı da güçlendireceğiz. Beraber kartların diğer eşlerini bulmaya ne dersin?
Tic Tac Toe
Yapay zekayı yenmek için beni karelere yatay, dikey veya çapraz olarak yerleştirmen gerekiyor.
Puzzle
Bütün parçaları yerleştirirken ben hep seninle beraber olacağım. Korkmana gerek yok. Yanlış yaparsan tekrar oynayabiliriz.
Topla Kazan
Taze kalabilmek için buza ihtiyacım var. Bana yön gösterip, taze kalmama yardımcı olur musun?
Yakala Kazan
Yakala Bakalım! Üzümgil ile düşen meyveleri Uğur Buz Makinesi ile yakalamya çalış. Dikkat et, sadece meyveleri toplamalısın.
Mini Golf Dünyası
Golf oyununa yabancı mısın? Merak etme, Uğurgiller sana golf oynamayı öğretiyor. Bakalım ne kadar dikkatlisin? Bu oyunda ihtiyacın olan tek şey sabır !
Noktalı Bulmaca
Ne kadar dikkatli ve hızlısın bunu görmek isteriz. Kısa sürede noktaları doğru şekilde birleştirerek bulmacada ki gizemli hayvanları bulabilir misin?
Eğlenceli Deneme
Eğlenceli bir denemeye var mısın? Belki çok zor sorular değil ama dikkatli olmazsan bu denemeyi geçemezsin. Kendine güveniyorsan hemen oyna!